Ing. Alena Svobodová - CK ALENA TOUR

CK ALENA TOUR - zájezdy do celého světa VYBERTE SI :

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

CK ALENA TOUR PELHŘIMOV - místo podnikání

 

  Říčanského  817
PELHŘIMOV
      777 147 715   
     info@ckalenatour.cz  
 

CK ALENA TOUR PELHŘIMOV - naše provozovna


 Nádražní  805
PELHŘIMOV
774 147 715
774 147 710
774 141 140
565 321 832
    565 327 832      
 
  info@ckalenatour.cz
 

CK ALENA TOUR HUMPOLEC - další provozovna

Husova 70

HUMPOLEC

 773 147 715

 565 555 300 

774 777 114

 

info@ckalenatour.cz

 


 

POČASÍ ve světě AKTUÁLNĚ :

NÁVŠTĚVY klientů

        ​                         TOPlist

 

 

ITÁLIE

S autokarovou dopravou


Rimini

Rimini se svými pohostinnými plážemi, perfektně vybavenými přímořskými letovisky patří k nejznámějším a nejpopulárnějším cílem dovolenkářů v Itálii. Rimini svým návštěvníkům nabízí oddych na písečných plážích, které jsou díky své šířce a pozvolnému vstupu do moře ideální pro rodiny s dětmi. Zajisté se zde nudit nebudete. Sporty, vodní atrakce, zábavní parky, starobylé památky v historických centrech jednotlivých měst a městeček, elegantní obchodní centra, nespočetnými kavárnami, restauracemi, pizzeriemi, bary, diskotéky, ale i kulturními zážitky všeho druhu. RIMINI - RIVABELLA: letovisko se nachází cca 2 km severně od historického jádra Rimini. S centrem je spojeno pravidelnou místní dopravou. Kromě písečných pláží s pozvolným vstupem do moře nabízí turistům také večerní promenádu s obchody, restauracemi a bary. Pro turisty jsou zde organizovány různé kulturní a společenské akce. 

 

Marina di Bibbona - Hotel PARADISO Verde ***

MARINA DI BIBBONA - příjemné menší moderní turistické letovisko na břehu Tyrhénského moře, v oblasti, která dříve byla osídlená etruskou civilizací. Je to krajina vinic a olivových hájů, rozsáhlých písčitých pláží s hrubším tmavým pískem, oceněných „modrou vlajkou“, lemovaných typickými středomořskými píniemi. To pochopitelně přidává danému prostředí na výrazné atraktivnosti. Koupání v teplém moři, slunění na hezké pláži, vřelost a vstřícnost místních obyvatel, kvalitní jídlo a víno - to je ta pravá atmosféra, která čeká zde na vás…Tady lze najít vše, co ke strávení příjemné dovolené patří : restaurace, kavárny, bary, obchůdky s nejrůznějším zbožím, minimarkety, dětská hřiště, různé sportovní možnosti… 


S vlastní dopravou


Camping Florenz

CAMPING FLORENZ : jedná se o velmi pěkný rozlehlý kemp 3* kategorie (80 000 m2), v nádherném prostředí, lokalizovaný přímo u moře, 500 m vzdálený od LIDO DEGLI SCACCHI. Disponuje rozsáhlou soukromou písečnou pláží, která je od hlavního prostoru kempu oddělena naprosto unikátními přírodními písečnými dunami. Tím je zaručena i částečná ochrana před přílivem větru od moře. Nádherné vzrostlé pínie v prostoru kempu navozují příjemnou středomořskou atmosféru. Jelikož se jedná o středisko vyšší kategorie, hostům je k dispozici bazén, dostatečné množství bezplatných sprch a umýváren, automatické pračky, herna, restaurace s pizzerií a barem, jídelna, obchod s potravinami a průmyslovým zbožím, diskotéka s každodenním programem, celodenní a večerní animační program pro děti, půjčovna kol, myčka automobilů, detské hřiště a mnoho dalších možností společenského vyžití. 


Palmová riviéra


Alba Adriatica, Tortoreto, Martinsicuro/Villa Rosa

ALBA ADRIATICA - leží při ústí řeky Vibrata, v pobřežní oblasti nazývané Palmová riviéra. Jedná se o živé, stále více oblíbené letovisko s překrásnou širokou pláží, lemovanou promenádou se spoustou palem, pínií a kvetoucích oleandrů. Místo přímo vybízí k večerním procházkám a k návštěvě některé z četných kavárniček, pizzerií a taveren.
VILLA ROSA - je výjimečná a ojedinělá část letoviska Martinsicuro v moderním stylu, odpovídající posledním prvkům čistého rezidenčního centra. Celková písečná plocha s mnoha moderními objekty je velmi rozsáhlá a dohromady tak splňuje veškeré předpoklady a požadavky dokonalého ubytování.
TORTORETO - je exklusivní letovisko, které se nachází jižně od Alba Adriatica, ideální pro příjemnou dovolenou u moře. Se svými 5 km dlouhými plážemi a pozvolným vstupem do moře nabízí příjemnou dovolenou mezi modrým mořem a zelenými píniemi. 


Ukázky apartmánů

           

aktuální DATUM


CK ALENA TOUR - (klikni na logo) :

VSTUPENKY NA DOSAH - koncerty, divadlá, festivaly, sport, kino, show - VYBERTE SI :

                   

    

 

 

 
 
 

PRODEJ JÍZDENEK FLIXBUS

Cestování s Flixbusem
nabízí komfort
a cenovou úsporu
při Vašich cestách po Evropě.
 
Vytvářím objednávku...