Ing. Alena Svobodová - CK ALENA TOUR (INVIA.CZ)

Invia Pelhřimov

CK ALENA TOUR - zájezdy do celého světa VYBERTE SI :

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

INVIA PELHŘIMOV - místo podnikání

 

  Říčanského  817
PELHŘIMOV
      777 147 715   
     info@ckalenatour.cz  
 

INVIA PELHŘIMOV - naše provozovna


 Nádražní  805
PELHŘIMOV
774 147 715
774 147 710
774 141 140
565 321 832
    565 327 832      
 
  alena.svobodova@invia.cz
 

INVIA HUMPOLEC - další provozovna

Husova 70

HUMPOLEC

 773 147 715

 565 555 300 

774 777 114

 

alena.svobodova@invia.cz

 


 

INVIA.CZ - největší ON-LINE prodejce zájezdů s nabídkou od více než 300 CK

 
 777 147 715
alena.svobodova@invia.cz
 

POČASÍ ve světě AKTUÁLNĚ :

NÁVŠTĚVY klientů

        ​                         TOPlist

 

 

ID: 875108

Hotel Babylon ****

Termín: 17.04. (Pá) - 19.04. (Ne) 2020

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Snídaně

Cena: 3 280 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
  • Dovolená s kolem
  • DOVOLENÁ S PEJSKEM
Poloha
Zábavní a společenský komplex Centrum BABYLON se nachází v Liberci, který je pro svoji neobyčejnou nabídku služeb označován jako ČESKÝ INNSBRUCK. Pro svou jedinečnost vyhledávaným cílem zimních pobytů. Polyfunkční areál, ve kterém najdete téměř vše pro zábavu a relaxaci, se rozkládá na ploše přes 30 000 m2. V létě nabídka okružní jízdy Libercem až do ZOO Babylonským vláčkem.
Vybavení
Pod jednou střechou najdete několik restaurací, bar, kavárna, bowling, mini indoor golf, laser game, Aquapark, Wellness Centrum, Lunapark, iQpark, Labyrint - zrcadlové bludiště, nebo 4D Kino, Laserovou střelnici. AQUAPARK - bazény a tobogány - skluzavky - romantické jeskyně - unikátní mořská akvária s mořskou faunou - whirlpooly (vířivky) - vodotrysky a gejzíry - vodní a podvodní masáže - relaxační zóna, bary pro občerstvení - Laser game - Saunový svět - během letních prázdnin nabízíme rozlehlou terasu pro opalování s výhledem na horu Ještěd a Liberec. ANIMAČNÍ KLUB - pro děti od 3 do 13 let v doprovodu dospělých osob. Pro děti je v animačním klubu určena herna s hračkami a je zde připraven výtvarný program LUNAPARK zastřešený areál se zábavními atrakcemi s celoročním provozem - autodrom, kolotoče, houpačky, prolézačky, trampolíny, horolezecká stěna, rodeo na divokém býku, videohry, simulátory a další, vše v ceně vstupného bez časového omezení. iQPARK - první zábavně-naučné centrum v České republice. Čeká Vás více jak stovka atraktivních, interaktivních, zábavných i poučných exponátů a atrakcí na ploše přes 3000m2. Nabídka smysluplného trávení volného času na principu naplňování Komenského - škola hrou. Desítky interaktivních, hravých, zábavných i poučných exponátů z nejrůznějších oblastí lidského života exponáty jsou rámcově členěné do prolínajících se tematických okruhů Člověk, Prostředí, Hry, Zajímavosti, Zelená energie, Věda. Zábava i poučení pro všechny věkové kategorie nejrůznějších zájmů předměty používané v domácnostech našich předků, leccos o člověku (anatomie, smysly, genetika), demonstrace přírodních jevů a zákonů testy, rébusy, kvízy, hry, hlavolamy. iQLANDIA - supermoderní science centrum. Deset interaktivních tematických expozic, kde si můžete na vlastní kůži vyzkoušet až 400 exponátů, které pomohou pochopit, jak fungují věci kolem nás. Zažijete opravdové zemětřesení nebo vichřici a zjistíte, jak se asi cítí kosmonaut ve vesmíru. 4D KINO - 4D SIMULÁTOR - nejmodernější technologie 4D simulátorů - speciální brýle pro prostorové vidění - přetížení až 2G - 100 pohybů sedadel - hi-fi prostorový zvuk WELLNESS CENTRUM Cítíte potřebu změny životního stylu? Chcete odbourávat stress, redukovat tělesnou váhu, rehabilitovat, relaxovat, vylepšit své zdraví, duševní i fyzickou pohodu? Dopřejte si dosažení harmonie těla, duše a mysli. Nabízíme relaxaci od hlavy až k patě, zvenčí až dovnitř. Navštivte rozsáhlý areál ve stylu antických lázní, kde si můžete dosyta užít různých procedur, relaxovat a nechat se hýčkat třeba celý den. Wellness centrum nabízí: - 20 různých procedur - Sluneční louka - Oxygenoterapie - hamam - turecké lázně - laconium - typ suché lázně - thepidárium - whirlpool - bylinková a solná inhalace - sauna - Kneippova koupel - římská pára - relaxační klidové prostory k odpočinku - navíc ovoce a minerální voda ZDARMA - SAUNA KLUB AFRIKANA pro uzavřenou společnost a nejnáročnější hosty
Ubytování
2, 3 a 4 - lůžkové pokoje (superior), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, trezor, vysoušeč vlasů. Na 4 - lůžkovém pokoji je 1x manželská postel + 2 lůžka. Převážná většina pokojů má klimatizaci. Požadavek nutno uvádět do cestovní smlouvy. K zapůjčení župan na recepci za vratnou kauci 500 Kč (omezený počet). Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí. Bezbarierový pokoj je pouze 1 lůžkový.
Stravování
Snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří v CK - bufetové stoly.
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
K ZAKOUPENÍ NA MÍSTĚ Concierge hotelu: - Lanovka Horní Hanychov - Ještěd - Jízdenka na MHD města Liberce (včetně tramvaje jedoucí od zastávky Fügnerova (cca 300 m od hotelu) přímo do Skiareálu Ještěd www.SkiJested.cz ) - ZOO Liberec - unikát - bílí tygři - (viz www.ZooLiberec.cz). - Botanická zahrada Liberec - (viz www.BotanyLiberec.cz ). TIPY NA VÝLETY - Muzeum hraček - Jablonec nad Nisou - Ruční papírna Papyrea - Zdislava - Hrad a zámek Frýdlant - Zámek Sychrov - Hrad Kost - Bozkovské dolomitové jeskyně - cyklovýlety, adrenalin na koloběžkách z Ještědu až dolů do Liberce, bobová dráha, Golf, Adventure Golf i pro malé děti, - Památník Ferdinanda Porsche - Vratislavice nad Nisou (část Liberce - provoz celoročně www.vratislavice101010.cz/pamatnik-porsche ): Vstupné 10,- Kč dospělí a 5,- Kč důchodci. Doporučujeme navštívit také blízké (cca 500 m) automobilové muzeum. - Nechejte se ohromit libereckou radnicí (stylově připomíná radnici ve Vídni). V budově radnice je umístěno městské informační centrum. Při jeho návštěvě (v úřední hodiny) „smeknete“ před tímto architektonickým skvostem. Dále viz www.liberec.cz - Výlety do blízkého Polska a Německa - za hranicemi se ocitnete po cca 20 km (Görlitz/Zgorzelec, Bautzen aj.)
Další služby
Za příplatek v hotelové recepci je možno přikoupit za zvýhodněné ceny vstup na jednotlivé atrakce k "Rekreačnímu pobytu" se snídaní. CELODENNÍ VSTUP DO WELLNESS CENTRA 440,- Kč/dospělý od 18 let BALÍČEK ZÁBAVY CELODENNÍ VSTUP 530 Kč/dospělý 422 Kč/dítě do 12,9 let AQUAPARK CELODENNÍ VSTUP 280 Kč/dospělý/den (Po - Čt) 312 Kč/dospělý/den (Pá, So, Ne + svátek) 192 Kč/dítě do 140 cm/den (Po - Čt) 232 Kč/dítě do 140 cm/den (Pá, So, Ne + svátek) iQLANDIA CELODENNÍ VSTUP 216 Kč /dospělý 140 Kč/dítě (3 - 14,9 let) iQPARK CELODENNÍ VSTUP 144 Kč/dospělý/den 104 Kč/dítě (3 - 14,9 let)/den LUNAPARK CELODENNÍ VSTUP 120 Kč/osoba/den K dispozici dětské postýlky za poplatek 250,- Kč/den.
Dítě
Dítě do 2,9 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA nebo Dítě 3 - 12,9 let na lůžku se snídaní ZDARMA Platí podmínka 1 dospělý = 1 dítě zdarma.
Parkování
120 Kč/den - podzemní garáž v hotelu
POBYT SE ZVÍŘETEM
250 Kč/den
POZNÁMKA
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod. do 20.00 hod. a snídaní druhý den ráno. V případě polopenze pobyt začíná večeří v den nástupu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod.
SLEVY A VÝHODY
SLEVA 4=3, 5=4, 7=6, 8=7 a 14=11 platí v termínech: 01.11. - 29.12.19 03.01. - 09.04.20 14.04. - 01.11.20 SLEVA 5% za včasný nákup 60 dní před nástupem platí v termínech. 01.11. - 21.12.19 14.04. - 01.11.20
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
POBYT PLNÝ ZÁBAVY - Ubytování se snídaní formou bufetu. Možnost dokoupení večeře formou bufetu v CK - neomezený vstup do Aquaparku s laserovou show - neomezený vstup do Saunového světa v AQ - neomezený vstup do iQLandie - neomezený vstup do iQParku - neomezený vstup do Lunaparku - neomezený vstup na indoor Adventure Golf (poplatek 20,- Kč za míček) - neomezený vstup do ZOO - v období 01.11.19 - 30.04.20 BONUSY ZDARMA - rekreační poplatek - úschova kol nebo lyží - Wi-Fi Poslední den pobytu je standardní opuštění pokoje, ale nadále je možno využívat vstupy do konce zavíracích dob jednotlivých atrakcí. Na hotelový pokoj již není možné se po odhlášení vrátit, ale zavazadla je možno uložit v kufrárně. Lze uplatnit všechny slevy.
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
WELLNESS POBYT - pouze pro osoby od 15 let - ubytování se snídaní formou bufetu. Možnost dokoupení večeře formou bufetu v CK. - neomezený vstup do Wellness centra během celého pobytu Každé pondělí v čase 17.00 - 19.00 hod vstup pouze pro ženy - neomezený vstup do ZOO - v období 01.11.19 - 30.04.20 BONUSY ZDARMA - rekreační poplatek - úschova kol nebo lyží - Wi-Fi Vstup do AQ a dalších atrakcí jsou za příplatek. Lze uplatnit všechny slevy.
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
REKREAČNÍ POBYT SE SNÍDANÍ - Ubytování se snídaní formou bufetu. Možnost dokoupení večeře formou bufetu v CK. BONUSY ZDARMA - rekreační poplatek - úschova kol nebo lyží - Wi-Fi Lze uplatnit všechny slevy.
VELIKONOCE
V termínu 12.4.20 je účtován příplatek k pobytu ve výši 220 Kč/noc/dospělý. V rámci tohoto velikonočního příplatku je doprovodný program, který bude upřesněn.
CELKOVÁ KAPACITA
1000 lůžek
REKREAČNÍ POPLATEK
v ceně
AKČNÍ NABÍDKA
Hotel je do odvolání uzavřen. POBYT PLNÝ ZÁBAVY PŘI UBYTOVÁNÍ JIŽ NA 1 NOC!
Proč k nám?
WELLNESS HOTEL BABYLON - ZÁBAVA POD JEDNOU STŘECHOU!!!! Supermoderní science centrum iQLANDIA.
PŘÍJEZD AUTEM
Autem od Turnova po silnici E 442 do Liberce, sjezd směr centrum. Parkování u hotelu. Praha-Liberec (cca 116 km), Ostrava-Liberec (cca 351 km), Brno-Liberec (cca 307 km).
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem nebo autobusem do Liberce (700 m). Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
Kód hotelu
H1205R20
24.06. (St) - 01.07. (St) 2020 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za osobu, Pokoj 2+0 - (superior, ohne aquapark) další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-11 903 Kč
Vybrat termín
25.06. (Čt) - 27.06. (So) 2020 - 3 dny, 2 noci
2lůžkový pokoj 2+1 - Dospělý na lůžku další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-3 420 Kč
Vybrat termín
25.06. (Čt) - 28.06. (Ne) 2020 - 4 dny, 3 noci
2lůžkový pokoj 2+1 - Dospělý na lůžku další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-5 210 Kč
Vybrat termín
25.06. (Čt) - 29.06. (Po) 2020 - 5 dní, 4 noci
2lůžkový pokoj 2+1 - Dospělý na lůžku další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-7 000 Kč
Vybrat termín
25.06. (Čt) - 30.06. (Út) 2020 - 6 dní, 5 nocí
2lůžkový pokoj 2+1 - Dospělý na lůžku další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-8 790 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

5. z 14 hotelů v Liberci

Vynikající
84
Velmi dobré
92
Průměrné
75
Špatné
37
Příšerné
35
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Příjemně strávené podzimní dny
Ve Wellness hotelu jsme strávili 2 noci. Měli jsme balíček se vstupem do ZOO. Víkend jsme si moc užili. Když nebylo pěkné počasí na výlety, trávili jsme velkou část dne ve wellness, které je opravdu... celá recenze s možností překladu
Lucie H, Lovosice, Česká republika, 01:56 25.03.2020
Dovolená s 3 letým synem
Byli jsme zde s 3,5 letým synem na 4 dny a dovolená opravdu perfektní. O zábavu má zde člověk opravdu postaráno. Nevěděli jsme kam dřív skočit a do IQ landie, IQ parku, aquaparku a zabavnýho parku se... celá recenze s možností překladu
aloisk604, 02:52 03.03.2020
Bezva dovolená
Jsme tu již na páté dovolene.A zase bezvadne. Děti si přijdou opravdu na své. Všude zábava pro malé i větší. Krásně mekoucke postele a snídaně úplná senzace. Kazdy si vybere. Těšíme se zase na příští... celá recenze s možností překladu
898janaz, 21:21 28.02.2020
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoLiberec
HotelWELLNESS HOTEL BABYLON
Lůžko v pokoji
Termín17.04.2020 - 19.04.2020
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117

aktuální DATUM


CK ALENA TOUR - (klikni na logo) :

POZVÁNKA na muzikál KAT MYDLÁŘ, který pojednává o životě pražského kata Jana Mydláře.

pátek
ZMĚNA TERMÍNU !
začátek představení
v 18 hod 
odjezdy
z  Pelhřimova
a
Humpolce
 

VSTUPENKY NA DOSAH - koncerty, divadlá, festivaly, sport, kino, show - VYBERTE SI :

                      

    

 

 

PRODEJ JÍZDENEK FLIXBUS

Cestování s Flixbusem
nabízí komfort
a cenovou úsporu
při Vašich cestách po Evropě.
 
Vytvářím objednávku...